Інтегративні способи лікування розладів аутистичного спектра |
|
Ілюстрація / Світлина: з відритих джерел На сьогодні існують дієві рекомендації, які допомагають зменшенню частоти проявів симптоматики, що пов’язана з аутизмом.
Наразі досі не відомо достеменно, чому саме виникають розлади аутистичного спектра. Але існують певні рекомендації, які допомагають зменшенню частоти проявів симптоматики, що з ними пов’язана. Тож сьогодні обговоримо важливу тему — як лікувати аутизм. Функціональний підхід до терапії при аутизміПедіатри, що застосовують інтегративний підхід, рекомендують пацієнтам з розладами аутистичного спектра дотримуватись дієти, адже саме від їжі залежить, як буде працювати організм, уникати вживання певних продуктів, які важко перетравлюються. Також обовʼязково складається збалансований раціон, щоб потрібні нутрієнти та вітаміни дитина отримала в повному обсязі. Виявити харчову непереносимість дуже складно — харчову алергію діагностувати простіше. Але майже половина населення її має. Пацієнти з харчовою непереносимістю можуть скаржитись на:
Дуже часто мова йде про продукти з глютеном, також можуть викликати симптоми харчової непереносимості: молоко, деякі овочі та фрукти.
Також слід розглянути можливі дефіцити поживних речовин, бо якщо організм не здатний адекватно засвоювати основні поживні елементи для підтримки нормального росту та розвитку, їх можна скоригувати за допомогою дієтичних добавок. Дієтичні добавки для підтримки організмуПісля того, як лікар виявить наявні дефіцити, він порекомендує конкретні дієтичні добавки, в складі яких є мінерали та вітаміни, наприклад: з магнієм, кальцієм, фолієвою кислотою, вітамінами D, E, B12, B6, жирними кислотами та амінокислотами. Нестача цих речовин сприяє виникненню різної неприємної симптоматики, погіршує загальний стан здоров’я. Вплив генетичних аспектівГенетичні фактори можуть впливати на аутизм, зокрема, порушення метилювання є одним із таких аспектів. Головною метаболічною функцією організму є метилювання. У адаптації до стресових ситуацій метилювання грає першочергову роль. Цикли метилювання керують важливішими функціям організму:
Мітохондріальні проблемиУ дітей, які мають розлади аутистичного спектра, дуже часто діагностують мітохондріальні проблеми:
Саме тому дуже важливо своєчасно виявляти мітохондріальні порушення і швидко починати лікування. ДетоксикаціяНа загальний стан здоров’я пацієнта з розладами аутичного спектра впливає надмірне токсичне навантаження. Щоб покращити ситуацію, педіатр проводить оцінку здатності організму дитини до детоксикації та виявляє рівень токсичного навантаження. Не обійтися дітям з аутизмом без логопедичної підтримки, сенсорної терапії, фізичних занять, роботи з психологом. Слід постійно контролювати роботу неврологічної, ендокринної систем та шлунково-кишкового тракту. Записавшись на консультацію до педіатра з інтегративним підходом можна отримати поради щодо терапії, яка сприяє зменшенню проявів аутичного спектра. Якщо ви шукаєте лікаря, який зможе спланувати ефективну терапію для дитини з РАС, то ми можемо рекомендувати Клініку Святого Даміана Цілителя в Києві. В ній надає консультації інтегративний педіатр, який спеціалізується саме на терапії розладів аутистичного спектра. Интересные новости всегда под рукой в нашем Telegram-канале
| |
12.03.2024 20:27 605 |
Комментарии: 0 | |