14:30, Суббота, 04.04.2020

Автомобільне страхування ОСАГО онлайн: чому краще співпрацювати з перевіреною організацією?

29.02.2020 в 17:48
59
Автомобільне страхування ОСАГО онлайн: чому краще співпрацювати з перевіреною організацією?
Иллюстрация / Фото: из открытых источников

Щоб отримати максимум користі від страхування автотранспортного засобу, слід звертатися в перевірені страхові компанії.

Оскільки поступово чисельність ДТП збільшується, зростає і популярність автомобільного страхування. Сьогодні можна виділити декілька різновидів автомобільного страхування: осаго онлайн, КАСКО, страхування водія, інше. Але перед тим як звернутися в компанію ВУСО, слід детальніше ознайомитися з основними видами страхування. Це спростить процес підбору вигідного страхування на кілька років вперед.

ОСАГО

Віддаючи перевагу даному виду страхування, можна позбутися від необхідності покриття матеріальних збитків, завданих третім особам. У разі якщо винуватцем ДТП є людина, яка оформила страховку ОСАГО, то виплати отримує потерпілий і пасажири, які були в машині. Але при цьому людина не може розраховувати на отримання виплат. Це не передбачено угодою, яку підписують при оформленні обраної страхування.

КАСКО

Особливість цього виду страхування – це можливість отримання виплат не тільки в разі аварії. Крім цього, виплати можна отримати і в наступних випадках:
 • Стихійні лиха (при урагані або коли при сильному вітрі на транспорт падає дерево або шматки шиферу, великий град залишає свої сліди на кузові).
 • Протиправні дії, які здійснюються третіми особами.
 • Пожежі.

Страхування від нещасного випадку пасажирів, водія

Важливо враховувати, що страховка окремо повинна бути оформлена не тільки на будівлю, але і на передні місця. У разі якщо при оформленні страхового договору зафіксовано передні, а також задні сидіння, то виплати поділяються між водіями, пасажирами. Для того щоб отримати виплату, слід підготувати наступні документи:
 • Заяву, в якій зафіксовано, який саме страховий випадок настав.
 • Основні чеки.
 • Ксерокопії особистих документів (паспорт).
 • Копія ІПН.
 • Угода, яку було отримано під час оформлення страхового поліса.

Переваги оформлення страхування в ВУСО

Щоб отримати максимум користі від страхування автотранспортного засобу, слід звертатися в перевірені страхові компанії. Це дозволить отримати такі переваги:
 • Допомога в підборі страхування, яка ідеально відповідає потребам і можливостям водіїв.
 • Можливість попереднього розрахунку вартості страхового поліса.
 • Можливість оформлення страхового поліса за допомогою спеціально підготовленої онлайн-форми.
Віддаючи перевагу співпраці з професіоналами vuso.ua, можна в максимально короткі терміни оформити автомобільну страховку у відповідності з усіма діючими правилами. Подбайте про це в першу чергу відразу після того як придбали автомобіль, адже це дуже важливо.
Статьи 29.02.2020 17:48 59 0 Nikolay
Комментарии: 0
Оставляя комментарий на нашем сайте, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Пользователи, которые систематически нарушают правила, а также размещают спам — будут заблокированы!
avatar
 • Код: