21:44, Суббота, 05.12.2020

Будівництво торгових центрів: особливості

25.10.2020 в 15:56
99
Будівництво торгових центрів: особливості
Иллюстрация / Фото: из открытых источников

Приміщення повинні бути зручними не лише для відвідувачів ТЦ, а й для тих, хто там працює.

Ми живемо в умовах ринкової економіки і епоху масового споживання, тому не дивно, що такі об'єкти, як торгово-розважальні центри постійно будуються у великих містах. Правда, з кожним роком якість таких об'єктів, функціонал і внутрішня інфраструктура поліпшуються і це не може не радувати. Будівельні компанії, наприклад, наша, про яку можна почитати переходячи за посиланням https://rat.net.ua/budivnictvo-torgovih-centriv, проектує нові ТЦ, враховуючи досвід своїх попередників. Ми робимо роботу над помилками, щоб створити абсолютно нові інноваційні об'єкти, де враховані абсолютно всі моменти.

Що зараз важливо при будівництві ТЦ

  • Найважливіше – це проект. Саме він гарантує високу якість, надійність, безпеку об'єкта. Так, ТЦ нами будуються для того, щоб вони могли продавати, щоб збільшити прохідність. Тут при проектуванні, працюють не тільки наші інженери, а й деяку свою лепту залишають і маркетологи, які вивчають поведінкові особливості середньостатистичної людини. Завдяки цьому певним чином вибираються місця, де будуть знаходитися ескалатори, продуктові магазини, банкомати, вбиральні кімнати і т.д. На шляху до цих стратегічно важливих точок, відвідувачам ТЦ будуть потрапляти вітрини магазинів, фуд-корти, прилавки «острівців», що підвищить шанси того, що вони по дорозі що-небудь та куплять.
  • Але, збільшення продажів – не найголовніша задача проектувальників нашої команди. Потрібно ще ретельно обміркувати і спроектувати систему безпеки, пожежні та евакуаційні виходи. На жаль, в історії ТЦ були прецеденти, коли недбале ставлення до цього питання ставало причиною справжніх трагедій. Тому всім цим моментам зараз приділяється дуже важливе значення.
Будівництво торгових центрів: особливості та до кого звернутися
  • Третій важливий пункт, коли мова йде про такій важливій сфері, як будівництво торгових центрів в Харкові – це ергономіка та внутрішня інфраструктура. Наші фахівці чудово знають, що приміщення повинні бути зручними не лише для відвідувачів ТЦ, а й для тих, хто там працює адже це сотні, а іноді і тисячі людей, які проводять там по 10-12 годин. Раніше багато роботодавців нехтували зручностями для своїх співробітників, вважаючи, що це не так важливо. Але, ходити по своїх справах на кілька поверхів вище або нижче, або обідати в який-небудь комірчині – це не умови. Тому зараз на ці моменти приділяється особлива увага.

Чому треба довірити будівництво торгового центру саме нам

Ми - перевірена будівельна компанія, яка спеціалізується саме на зведенні торгових центрів та інших комерційних об'єктів такого типу з великим досвідом, портфоліо на офіційному сайті rat.net.ua, реальними прикладами робіт. Це дозволить бути впевненим в тому, що робота нами буде виконана якісно, ​​вчасно і згідно з умов, які обговорювались перед початком робіт.
Аватар Nikolis Николай Лисов / Nikolis
Журналист GolosInfo
25.10.2020 15:56 99 0
Комментарии: 0
Оставляя комментарий на нашем сайте, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Пользователи, которые систематически нарушают правила, а также размещают спам — будут заблокированы!
avatar
  • Код: