Інтернет-магазин Євгена Клопотенка: продукти, рецепти та багато іншого

07.06.2024 в 17:29
404
Інтернет-магазин Євгена Клопотенка: продукти, рецепти та багато іншого
Євген Клопотенко
Інтернет-магазин Євгена Клопотенка — простір, де можна відкрити для себе багатство української кухні, відчути зв'язок з рідними традиціями.

Шеф-кухар Євген Клопотенко відомий всім українцям, які цікавляться кулінарією. Шоу за його участю незмінно мають високі рейтинги, а багато людей мріють навчитися готувати, як він. Тепер вони мають таку можливість, адже Клопотенко відкрив власний інтернет-магазин, де можна придбати кулінарні книги з авторськими рецептами, подарунки, посуд, дрогобицьку копчену сіль, незвичайні соуси та ін.

Навіщо потрібен магазин?

Євген Клопотенко — не тільки видатний шеф-повар, але й патріот своєї держави. Тож, місія його проєкту — посилювати українську культуру та давати українцям упевненість у собі через використання місцевих продуктів. Основна мета — дати українцям велику впевненість у собі як нації. Це досягається через використання та популяризацію українських продуктів, які представлені у каталозі онлайн-магазину. А приготувати з них найсмачніші страви допоможуть рецепти від Євгена.

Особливості інтернет-магазину 

Засновники інтернет-магазину знають, що знання своєї спадщини, любов до неї та життя в гармонії з нею допомагають людині краще зрозуміти себе та своє місце у світі. Це знання починається з усвідомлення своєї культурної спадщини та базових цінностей

Магазин пропонує широкий асортимент товарів, які допоможуть поринути в українську культуру та гастрономічні традиції. Віртуальні полиці онлайн-магазину наповнені: 

  • пшеницею;
  • натуральними українськими спеціями;
  • копченою сіллю;
  • незвичайними соусами та ін.

Євген Клопотенко

Крамниця Клопотенка також пропонує фірмові сувеніри та кухонне приладдя. Наприклад, тут можна придбати якісну кухонну дошку, а також еко-сумки, які дуже практичні та функціональні. Всім шанувальникам кулінарного мистецтва Клопотенка сподобаються брендовані футболки. Такі вироби стануть чудовим подарунком для будь-якого випадку.

Популярністю користується також авторська книга Євгена, яка є незамінним джерелом натхнення та нових рецептів.

Основні цінності підприємства

Компанія прагне того, щоб кожен знав про багатство української гастрономічної культури та міг пишатися своєю спадщиною. Кожен продукт, представлений у магазині, ретельно відбирається та перевіряється на відповідність високим стандартам якості.

Таким чином, інтернет-магазин Євгена Клопотенка — це простір, де можна відкрити для себе багатство української кухні, відчути зв'язок з рідними традиціями та здобути впевненість у своєму корінні. Представники спеціалізованого магазину готові зрушити світ кулінарних смаків на новий рівень та запрошують кожного приєднатися до цієї захоплюючої подорожі.

Интересные новости всегда под рукой в нашем Telegram-канале
Аватар Nikolis Николай Лисов / Nikolis
Журналист GolosInfo
07.06.2024 17:29 404
5.0 // 2
Комментарии: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.