15:10, Четверг, 24.09.2020

Використання стендів на уроках очима школярів і педагогів

18.08.2020 в 12:02
115
Використання стендів на уроках очима школярів і педагогів
Іллюстрація

Використання різноманітних стендів під час занять допоможе учням і вчителям підвищити ефективність праці.

Застосування наочних посібників під час пояснення учням нового матеріалу чи закріплення вже відомої інформації — досить давній і дієвий педагогічний засіб. Ефективність такого підходу підтверджується, зокрема, тим, що розробники концепції НУШ порадили його для застосування українським учителям. Так, при відвідуванні інтернет-крамниці «Склад стендів» великою популярністю серед педагогів користується стіна слів нуш. Адже за її допомогою можна не лише надати дітям нові дані, але й привнести в навчання елемент ігрової діяльності.
шкільний стенд стіна слів
На якісні сучасні стенди в шкільному просторі покладають великі сподівання. Вчителям відомо, що, крім власне інформаційної функції, такі наочні посібники:
 1. Допомагають у вирішені організаційних питань і залишають більше часу на власне процес опанування знань;
 2. Спонукають дітей і підлітків вчитися, прагнути більше дізнатися по теми, що їх зацікавили;
 3. Сприяють створенню в колективі класу дружньої атмосфери;
 4. Використовуються для виховання таких позитивних якостей характеру, як відповідальність і самостійність;
 5. Виконують естетичні функції.

Стенди як важлива умова комфортного навчання

Придбані на сайті https://stendua.com/ недорогі стенди користуються неабиякою популярністю серед освітян Україні. Покупці як безсумнівний плюс відзначають те, що ці наочні посібники подобаються як викладачам, так і власне учням.

Серед переваг наявності в класі стендів старшокласники відзначають:
 1. Можливість оперативно повторити ключові моменти певної теми;
 2. Зменшення стресу під час уроків, адже забуту формулу чи правило можна відразу знайти на інфо-майданчиках;
 3. Креативно та яскраво оформлені стенди учнівського самоврядування сприяють тому, що їх розглядають як молодіжні рупори думок;
 4. В естетичному просторі приємніше перебувати і вчитися;
 5. Яскраві кольори та зручність догляду за наочністю.

Старшокласникам уже під силу стати активними учасниками формування вигляду класу, зокрема взяти участь в роботі з каталогом інтернет-крамниці й обрати найкращі для них стенди.

шкільний стенд шкільний вісник

Завжди вигідні пропозиції для шкіл

При створенні кожної одиниці продукції представники фірми «Стенд Юа» особливу увагу приділяють якості європейського рівня.

Водночас продумана логістична політика дозволяє відмовитись від посередників. І тим самим зробити всі товари доступними за цінами для закладів освіти з усіх регіонів нашої країни.
Статьи 18.08.2020 12:02 115 0 nomid
Комментарии: 0
Оставляя комментарий на нашем сайте, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Пользователи, которые систематически нарушают правила, а также размещают спам — будут заблокированы!
avatar
 • Код: