Добавки Swanson — приємний смак та потужна підтримка людського організму

31.10.2022 в 20:41
358
Добавки Swanson — приємний смак та потужна підтримка людського організму
Добавки Swanson
Правильне харчування у поєднанні зі спортом, а також прийомом вітамінних добавок Swanson — це гарантія покращення організму та його підтримки.

Інтернет-магазин MonsterLab пропонує широкий вибір добавок від американського виробника Swanson — продукції, яка орієнтована на підтримку імунітету, зміцнення організму людини та всіх його важливих систем. У нас ви можете знайти вітаміни, корисні комплекси та ефективні добавки Swanson, виготовлені з найкращих та екологічно чистих інгредієнтів, з використанням найпередовіших формул.

добавка SwansonВ асортименті нашого магазину ви знайдете різні добавки:

 • для нормалізації функціонування травної системи;
 • для зміцнення/відновлення тканин хрящів/суглобів;
 • для стабілізації нервової системи та багато іншого.

Прийом добавок особливо рекомендований тим людям, які ведуть активний спосіб життя, займаються професійним спортом. Також добавки, що містять хондропротектори, корисні для людей похилого віку, які мають труднощі з пересуванням внаслідок вікових змін, травм суглобів та зв'язок.

У добовому обсязі раціону сучасної людини не завжди є необхідна кількість корисних мікроелементів і вітамінів. Прийом добавок Swanson — виготовлених з натуральних компонентів і відповідних міжнародним стандартам якості та безпеки, здатний повністю забезпечити їх постачання в організм людини.

Декілька слів про компанію Swanson та її продукцію

Swanson — це компанія сімейного типу, що спеціалізується на випуску біологічно активних добавок, різних комплексів та вітамінів. У 1969 її заснував Леланд Свансон — родом зі Швеції, але проживав на той час у Північній Дакоті (США). Свансон страждав від артриту, довгі роки боровся із цим захворюванням традиційними методами лікування. Ефекту від такого лікування не наставало, щоб полегшити власні страждання, він звернувся до народної медицини.

Позитивний терапевтичний ефект після лікування травами призвів його до думки створення власного виробництва. Сьогодні натуральні добавки Swanson в Україні та в усьому світі досить відомі, мають попит, як безпечний спосіб покращити своє здоров'я. В даний час ця торгова марка має масштабне виробництво і безліч представництв у різних країнах, пропонуючи широкий асортимент продукції для підтримки всіх систем та органів тіла людини.

Яку продукцію пропонує покупцям бренд Swanson?

У лінійці товарів Swanson є окремі вітаміни та вітамінні комплекси, спортивне харчування та добавки, які користуються високим попитом у спортсменів та тих, хто дотримується ведення правильного способу життя. Правильне харчування у поєднанні із заняттями спортом, а також прийом вітамінних добавок Swanson — це гарантія підвищення опірності організму та комплексної його підтримки.

добавка Swanson

В основі виробництва харчових добавок цього бренду є використання натуральних інгредієнтів, це:

 • поліненасичені жирні кислоти;
 • мінерали;
 • ферменти;
 • білок тваринного походження;
 • рослини;
 • вітаміни та ін.

В даний час компанія зі штатом понад 250 співробітників випускає понад 26 000 найменувань своєї продукції.

Хто є активним користувачем продуктів Swanson?

Споживачами продукції Swanson є широке коло користувачів:

 1. Професійні та спортсмени-початківці — люди, які витрачають величезну кількість енергії під час тренувань і змагань.
 2. Люди похилого віку — контингент населення будь-якої країни, якому конче необхідні добавки Swanson з хондропротекторами для зміцнення суглобів, хрящів і зв'язок.
 3. Підліткам, які ведуть активний спосіб життя та швидко набирають зростання при відставанні загальної маси тіла. Їх організм особливо потребує вітамінних і білкових добавках.
 4. Чоловіча половина населення, що страждає від проблем з потенцією.

Також добавки цього бренду будуть корисні іншим людям, які бажають покращити якість свого життя за рахунок зміцнення імунітету та здоров'я.

Корисно і водночас дуже смачно — це добавки торгової марки Swanson

Добавки компанії «Свансон» випускаються в різній формі, це можуть бути капсули або таблетки — лікарська форма, найбільш зручна для прийому людиною в будь-якому місці та в будь-який час. Слід зазначити, що приємний смак добавок Swanson та прийнятна ціна робить їх популярнішими. Наприклад, добавка «Омега-3» в інших брендів, з її характерним ароматом і не для всіх приємним «рибним» смаком, бренд «Свансон» має приємний лимонний смак і аромат.

Компанія MonsterLab пропонує найкращі у світі добавки та вітамінні комплекси Swanson. Придбати добавки у Києві чи інших містах зі швидкою доставкою у будь-який куточок України ви можете на сторінках нашого інтернет-магазину.

Интересные новости всегда под рукой в нашем Telegram-канале
Аватар nomid Дмитрий Вовчок / nomid
Главред GolosInfo
31.10.2022 20:41 358
0.0
Комментарии: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.