Як уникнути обману при купівлі вживаного комп'ютера

22.07.2022 в 19:50
578
Як уникнути обману при купівлі вживаного комп'ютера
Ілюстрація / Світлина: з відкритих джерел
При купівлі вживаного комп'ютера слід обов'язково врахувати деякі аспекти.

Придбання будь-якої б/у техніки — це економія. При цьому обов'язково потрібно знати про правила такої покупки.

У чому таїться небезпека

Якщо ви хочете комп'ютер купити небезпека купівлі старого комп'ютера полягає в тому, що ви не знаєте, як ним користувалися попередні власники. Якщо комп'ютер використовувався для нечесних чи протиправних цілей. Він може містити віруси та інші зловмисні програми, які можуть призвести до проблем безпеки та порушень конфіденційності.

Дуже важливо, щоб ви робили повну перевірку комп'ютера, перш ніж починати його використовувати.

Купівля старого комп'ютера може призвести до того, що ви не зможете отримати потрібну підтримку та оновлення. Оскільки комп'ютери оновлюються та змінюються з часом, підтримка постачальника потрібна, щоб переконатися, що ваш комп'ютер працюватиме правильно та безпечно. Підтримка зазвичай закінчується після 3-5 років, тому потрібно бути обережним при покупці БУ комп'ютерів із Європи.

На що дивитись

вживаний комп'ютер

При виборі комп'ютера слід обов'язково стежити за наступними моментами:

  • Перевіряйте комп'ютер на наявність вірусів. Для цього можна використовувати спеціальні антивірусні бази даних (AVDB).
  • Переконайтеся, що комп'ютер, на який ви маєте намір купувати, має нормальну гарантію. Будьте обережними, оскільки деякі продавці можуть намагатися обдурити вас шляхом надання недійсної гарантії.
  • Перевірте всю інформацію, яку ви збираєтеся купити, щодо того, що вона дійсно повна й актуальна. В іншому випадку ви можете виявитися незадоволеним результатом покупки.
  • Перевіряйте ціну комп'ютера, який ви плануєте купити, з іншими магазинами та продавцями. Переконайтеся, що ви отримуєте найкращу ціну за комп'ютер.
  • Завжди користуйтеся кредитною карткою під час оплати комп'ютера. Це дозволить вам у разі потреби скасувати свою покупку.
  • Будьте обережні та стежте за всіма деталями при покупці комп'ютера. Це дозволить вам уникнути обману та отримати те, що ви дійсно хочете.
  • Крім того, не забудьте про додаткові послуги, які ви можете отримати від продавця, такі як доставка та встановлення комп'ютера. Переконайтеся, що ви отримали всю необхідну інформацію про ці послуги.

Після прочитання цієї статті ви отримаєте більше інформації про те, як уникнути обману при покупці комп'ютера. Виявіть обачність, стежте за деталями, і ви обов'язково зробите правильний вибір. В іншому випадку ви можете виявитися незадоволеним результатом покупки. Успіхів!

Интересные новости всегда под рукой в нашем Telegram-канале
Аватар nomid Дмитрий Вовчок / nomid
Главред GolosInfo
22.07.2022 19:50 578
0.0
Комментарии: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.