05:13, Понедельник, 10.05.2021

Як змінити постачальника електроенергії?

30.12.2020 в 16:37
247
Як змінити постачальника електроенергії?
Иллюстрация / Фото: из открытых источников

Щоб скористатися послугами іншого постачальника електроенергії, слід попередньо підготувати заяву, яку потрібно прикріпити до договору.

Не всі споживачі інформовані, що на цю мить є безліч провайдерів на ринку електричної енергії. І в разі, якщо приватних осіб або ж промислових споживачів не влаштовують тарифи, умови і якість обслуговування, то постачання електроенергії можна довірити іншому постачальнику.

Особливості зміни постачальника електричної енергії

В якому б регіоні не розташовувався промисловий споживач, зміна постачальника здійснюється в кілька етапів:
 1. Перехід на офіційний портал оператора системи розподілу. На сайті представлена ​​інформація про те, яка кількість постачальників на цей момент зареєстровано.
 2. Перед тим як вибрати певного постачальника, слід вивчити ціни, а також термін дії угоди на постачання електричної енергії.
 3. При необхідності можна провести порівняльний аналіз. Отриману інформацію можна використовувати для того, щоб вибрати оператора для постачання електроенергії промисловим споживачам і приватним особам.
Перед тим як змінити постачальника, слід заздалегідь повідомити компанію, з якою на цей момент укладено договір. Важливо враховувати, що попередити оператора слід за три тижні до того, як закінчиться термін дії угоди.

Як почати співпрацю з новим постачальником електроенергії?

Щоб скористатися послугами іншого постачальника електроенергії, слід попередньо підготувати заяву, яку потрібно прикріпити до договору про майбутні постачання. Для того, щоб успішно оформити заяву, необхідно указати наступну інформацію:
 • Дані промислового споживача.
 • Подача виписки, яка зроблена з ЄДР.
 • Копія довідки.
 • Відксерена копія виписки.
Додатково споживач повинен повідомити такі дані:
 • Контактний номер телефону.
 • Поштова адреса.
 • Адреса електронної пошти.
Обов'язково потрібно дати згоду на те, що будуть оброблятися персональні дані. Процедура зміни постачальника електричної енергії виконується протягом декількох днів.
Як змінити постачальника електроенергії?

Коли може бути отримана відмова?

Постачальник може відмовити в наданні послуг в таких випадках:
 • Обрана комерційна пропозиція не відповідає потребам.
 • Невідповідності за вибраними режимами роботи, обліку, інше.
 • Відсутність правильно підготовленого договору та відповідної заяви-приєднання.
Щоб змінити постачальника, слід діяти грамотно, враховуючи всі рекомендації фахівців. Тоді у вас все вийде і ви будете отримувати послуги у надійного постачальника, який буде відповідати усім вимогам.
Аватар Nikolis Николай Лисов / Nikolis
Журналист GolosInfo
30.12.2020 16:37 247 0
Комментарии: 0
Оставляя комментарий на нашем сайте, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Пользователи, которые систематически нарушают правила, а также размещают спам — будут заблокированы!
avatar
 • Код: