17:48, Пятница, 16.04.2021

М'які вікна (вуличні штори) для веранд, альтанок або терас

01.03.2021 в 20:30
1747
М'які вікна (вуличні штори) для веранд, альтанок або терас
Іллюстрація / Світлина: з відкритих джерел

Вуличні м'які вікна представлені 3 різновидами, кожен з яких має свої особливості. Читайте подробиці в матеріалі.

Відкриті тераси вже давно стали невід'ємним атрибутом не тільки дачних ділянок, але і модних ресторанів. На них приємно посидіти з чашкою кави, розслабитися після робочого дня, сховатися від сонячних променів і спеки. Правда, відпочинок може бути зіпсований настирливими комахами, стороннім шумом, що розгулялася негодою і іншими зовнішніми факторами. Щоб цього не сталося, використовуйте вуличні штори, які також називають м'якими вікнами.

Переваги

Основні переваги, властиві цим виробам:
 • Універсальність — вуличні штори можна використовувати в будь-який час року. Якщо в теплий період вони врятують вас від пилу і комарів, то восени і взимку від падаючого листя і снігу. Якщо ж на майданчику буде стояти обігрівач, м'які вікна прекрасно збережуть тепло;
 • Висока якість — для виготовлення зимових штор застосовують полівінілхлорид, надійний, високоміцний і екологічний матеріал;
 • Відмінні дизайнерські можливості — веранда або тераса, захищена такими шторами, виглядає дуже затишно. При цьому вони не заважають спостерігати за тим, що відбувається навколо;
 • Безпека — м'які вікна не мають запаху і мають низьким ступенем горючості, тому їх активно встановлюють в людних місцях;
 • Зручність експлуатації — завдяки невеликій вазі конструкції з ПВХ швидко монтуються і при необхідності так само легко прибираються;
 • Функціональність — наявність фурнітури дозволяє згорнути вуличні штори в рулон і закріпити їх на рамі;
 • Тривалий термін служби — матеріал не схильний до гниття і утворення грибка або цвілі;
 • Простий догляд — зимові вуличні штори можна запросто відмити ганчіркою і мильною водою.
М'які вікна

Основні різновиди

Вуличні зимові штори представлені 3 різновидами, кожен з яких має свої особливості.

Прозорі

Зроблені з прозорої плівки, мають ширину 1,4 м. Для роботи з габаритними прорізами з'єднуються вертикальними або горизонтальними швами. Останні можуть бути кольоровими і прозорими.

Комбіновані

Цей різновид вуличних штор комбінують з непрозорим тентом в наступних варіантах:
 1. Прозора плівка знаходиться у верхній частині отвору, а від рівня перил його закриває кольоровий тент.
 2. Непрозора і прозора частини поділяють вікно по вертикалі. В цьому випадку кольоровий тент приховує від сторонніх якусь частину альтанки.
 3. У тентову тканину впаяні прозорі вставки прямокутної форми.
Комбіновані м'які вікна для веранди

Чи не прозорі

такі зимові штори виготовлені тільки з тентової тканини. Найчастіше їх встановлюють для затемнення приміщення від сонця або для його консервації на зиму.

Незалежно від того, який варіант ви оберете, штора буде мати невелику технічну окантовку, виконану з тенту. Її кріплять з 2 сторін за допомогою професійного обладнання з Швейцарії, що працює при температурі більше 450°C. Ширина спайкового шва становить 3 см і утворює з ПВХ плівкою єдину конструкцію.

Способи кріплення

Для фіксації вуличних штор в отворах веранд або альтанок використовують такі елементи:
 1. Люверси і квадратні скоби — в окантовці пробивають отвір, в яке монтується люверс, а на конструкцію веранди скоба з металу. Все це закріплюється високоміцним ПВХ ременем.
 2. Поворотна скоба — в цьому випадку використовують овальні люверси і поворотні скоби, надійно фіксують зимове вікно в отворі.
 3. Саморізи — підходять для тих конструкцій, яких не будуть підвертається.
Аватар nomid Дмитрий Вовчок / nomid
Главред GolosInfo
01.03.2021 20:30 1747 0
Комментарии: 0
Оставляя комментарий на нашем сайте, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Пользователи, которые систематически нарушают правила, а также размещают спам — будут заблокированы!
avatar
 • Код: