Навіщо потрібні мінеральні добрива?

15.12.2021 в 19:18
203
Навіщо потрібні мінеральні добрива?
Ілюстрація / Світлина: з відкритих джерел
Мінеральні добрива насичують рослини певними поживними компонентами, необхідними для повноцінного росту, розвитку, розмноження, плодоношення.
Будь-який агропідприємець знає, запорука хорошого врожаю — родючий, багатий на поживні речовини грунтовий, що забезпечує повноцінне живлення рослин. Завдяки поглинанню макро- та мікроелементів рослинні популяції повноцінно розвиваються, швидко ростуть, успішно плодоносять. Із субстрату вони поглинають азот, калій, фосфор, залізо, сірку. Ці ключові хімічні елементи потрібні у великих кількостях. Але не менш цінними стануть і цинк, бор, мідь, молібден, магній, кобальт. Головна проблема природного живлення — неможливість поглинання чи засвоєння того чи іншого компоненту, адже він знаходиться у недоступній для рослин формі. Ось чому фермери (для уникнення цієї проблеми) використовують прості та складні мінеральні добрива.

Переваги міндобрив:

 • Висока ефективність, що доведено підвищенням врожайності.
 • Універсальність — можуть використовуватись для різних с/г культур.
 • Підвищення стресостійкості рослин (до внесення агрохімікатів, кліматичних змін, механічних пошкоджень тощо).
 • Доступність в ціні.
 • Великий асортимент.
 • Простота використання.
Мінеральні добрива
Мінеральні добрива умовно розподілені на 3 основні групи (з ними агрономи працюють найчастіше). 1 — нітратні (сечовина, сульфат амонію, нітрат калію, селітра) здатні пришвидшувати ріст стебла та листків. 2 — фосфорні (суперфосфат) стимулюють цвітіння та дозрівання плодів, 3 — калійні (хлористий калій, нітрат калію, сульфат калію) забезпечують повноцінний ріст коренів та підвищують холодостійкість.

Але насправді їх асортимент значно більший. Тож вибір потрібно робити в залежності від дефіциту конкретного елементу живлення, який і стане «ключем» до збереження здоров’я рослинної популяції.

Добрива ж насичують рослини певними поживними компонентами, необхідними для повноцінного росту, розвитку, розмноження, плодоношення. Саме тому, спеціалісти компанії «Майбутнє Будуємо Разом» розробили цілу лінійку різноманітних препаратів, що випускаються під торговою маркою ДоброДІЙ.

Які ж мінеральні добрива української компанії можуть зацікавити фермерів?

 • ДоброДІЙ Комфорт Універсальний — надійно захищає угіддя рослинних популяцій від бактеріозів, грибків, стресових умов середовища.
 • ОМД ДоброДІЙ — покращує фотосинтез, стимулює вкорінення, сприяє повноцінному засвоєнню мікроелементів із грунту.
 • ДоброДІЙ Калій Актив — стимулює ріст, покращує тургор, підвищує якісні і кількісні показники урожаю.
 • ДоброДІЙ Молібден Плюс — нормалізує обмінні процеси, сприяє накопиченню протеїнів.
 • ДоброДІЙ Бор — підвищує ефективність запилення, активізує ростові процеси.
 • ДоброДІЙ Цинк-Мідь — покращує засвоєння макроелементів, підвищує продуктивність плодоношення та стресостійкість.
Прибутковість аграрних підприємств безпосередньо залежить від урожайності с/г культур. На неї суттєво впливає технологія вирощування, своєчасність обробки, властивості конкретного типу грунту. Будь-який фермер в силах примножити свої статки за рахунок своєчасного внесення міндобрив високої якості та моніторингу реакції рослин на ці підкормки.

Сертифіковані, нетоксичні, ефективні препарати — надійні «помічники» аграріїв у процесі покращення с/г рослинної продукції без шкоди екології та з гарантіями відмінного результату!
 
Интересные новости всегда под рукой в нашем Telegram-канале
Аватар nomid Дмитрий Вовчок / nomid
Главред GolosInfo
15.12.2021 19:18 203
0.0
Комментарии: 0
avatar