04:15, Вторник, 19.01.2021

Нюанси вибору препаратів при клімаксі

23.12.2020 в 17:36
161
Нюанси вибору препаратів при клімаксі
Іллюстрація / Світлина: з відкритих джерел

Якщо ви зіткнулися з приливами і іншої симптоматикою клімаксу, слід звернутися до лікаря, щоб він призначив відповідні препарати при клімаксі.

У житті кожної представниці прекрасної статі настає такий момент, коли менструації йдуть абсолютно нерегулярно, виникають якісь припливи, наскільки б сумно це не звучало. Що це за стан такий? Припливи є якісь хвилі спека, які виникають від потилиці, шиї, що переходять до грудної клітки. В середньому, такий стан варто очікувати в період з 45 до 55 років. Процес цей може відбуватися вчасно, але трапляються і такі моменти, коли настає пізня, або рання менопауза. У будь-якому випадку, якщо ви зіткнулися з приливами і іншої симптоматикою клімаксу, слід звернутися до лікаря, щоб він призначив відповідні препарати при клімаксі, які допоможуть легше переносити всі неприємні відчуття.

Які засоби краще використовувати при клімаксі?

У кожної жінки такий стан може протікати по-різному. У кого-то може статися лише кілька припливів за пару місяців. А кого-то їх буває до 5-6 разів на день і навіть більше. Саме тому на сучасному фармацевтичному ринку пропонується величезна кількість найрізноманітніших препаратів при клімаксі, але для того щоб їх купувати https://apteka-ds.com.ua/catalog/zdorovya-zhinky/preparaty-pry-klimaksi, слід проконсультуватися з лікарем.

Існує кілька факторів, які лише підсилюють припливи і щоб їх уникати, слід про це знати:
 • куріння і алкоголь;
 • вживання гострої і жирної їжі;
 • зловживання солодощами;
 • надмірне фізичне навантаження;
 • знаходження в занадто задушливих приміщеннях;
 • часті депресії і стресові ситуації;
 • перевтома і присутність відчуття слабкості.

Для того щоб пом'якшити і трохи легше перенести клімакс, використовуйте спеціальні техніки дихання. Необхідно дихати абсолютно спокійно за допомогою живота, а також частіше гуляйте на свіжому повітрі.

ліки при клімаксі
Крім цього лікар може порекомендувати вживати спеціальні препарати:
 • гормональні. Їх зазвичай призначають тільки в найскладніших ситуаціях. (Клімодієн, Мелаксен, Ціркадін і т.д.);
 • гомеопатичні. фахівці найчастіше призначають Ременс, Клімактоплан та інші;
 • гіпотензивні. До цієї категорії відносяться Лізиноприл, Нифедипин і подібні.
У певних ситуаціях лікарі призначають вживання антидепресантів, так як всі люди різні і можуть по-різному переживати клімакс.

Для замовлення якісних, оригінальних препаратів ви можете скористатися послугами нашої аптеки. У нас пропонується широкий вибір медикаментів за доступними цінами. Зробити покупку можна навіть в режимі онлайн, після чого ви можете замовити доставку за вказаною адресою, або на поштове відділення.
 
Рецензент: Ольга Летнянчик, лікар, медичний блогер.
У 2003 році закінчила Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, отримала кваліфікацію лікаря.
Аватар nomid Дмитрий Вовчок / nomid
Главред GolosInfo
23.12.2020 17:36 161 0
Комментарии: 0
Оставляя комментарий на нашем сайте, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Пользователи, которые систематически нарушают правила, а также размещают спам — будут заблокированы!
avatar
 • Код: