12:24, Среда, 02.12.2020

Переваги онлайн кредитів

18.11.2020 в 11:34
180
Переваги онлайн кредитів
Іллюстрація / Світлина: з відкритих джерел

Звернення в МФО економить ваш час, дозволяє зайняти позикові кошти швидко, просто і без зайвого стресу.

Якщо з'явилася термінова потреба в грошах, не потрібно нервувати, мчати в банк або в паніці обдзвонювати друзів, родичів і знайомих. Отримати фінансову підтримку можна онлайн в МФО. Якщо у вас є паспорт, ІПН і комп'ютер або ноутбук з доступом до інтернету, то цього буде достатньо для оформлення мікропозик. Зайняти до 7000 грн на місяць ви можете на сайті https://e-groshi.com/uk/.

Мікрокредитні організації більш лояльні і менш вимогливі до позичальників в порівнянні з банками. З ними простіше: онлайн-оформлення, безліч зручних способів погашення кредиту, моментальний відповідь по заявці. Просто перейдіть на сайт, заповніть онлайн-анкету, перевірте зарахування коштів на банківську картку.

Переваги оформлення кредитів онлайн

Банківські позики залишилися в далекому минулому для тих позичальників, які відкрили для себе співпрацю з мікрофінансовими організаціями.

8 головних переваг того, щоб взяти кредит онлайн в МФО:
 1. Гроші видаються на будь-які цілі — її навіть можна не повідомляти кредитору.
 2. Мінімальний пакет необхідних документів.
 3. Оформити заявку можна з будь-якої точки України.
 4. Суму і термін мікрокредитування позичальник підбирає самостійно.
 5. При оформленні кредиту ви отримуєте можливість в будь-який момент проконсультуватися з менеджером по загальних і технічних питань.
 6. Безвідсоткову позику при першому зверненні.
 7. Велика кількість доступних варіантів, як можна погасити мікропозик.
 8. Миттєве зарахування коштів на картку будь-якого банку.
У підсумку все зводиться до того, що звернення в МФО економить ваш час, дозволяє зайняти позикові кошти швидко, просто і без зайвого стресу.
онлайн кредит

Чи можна отримати кредит онлайн з поганою кредитною історією

Безумовно, кредитна історія враховується при аналізі заявок. Цей фактор — важливий, але не є критичним. Мікрофінансові організації більш лояльні до користувачів у порівнянні з банками, тому можуть видати мікропозик навіть позичальникам з не найкращою кредитною історією.

Крім цього критерію робот при аналізі онлайн-заявок враховує ще десятки інших факторів.

Що потрібно для подачі онлайн-заявки на кредит

Умови, щоб оформити кредит онлайн на карту:
 • реквізити паспорта, ІПН;
 • активні банківська карта і номер телефону (і доступ до них);
 • відповідність віковим обмеженням компанії — позичальника має бути від 18 до 60 років;
 • комп'ютер або ноутбук з доступом до інтернету.
Відправлені в мікрофінансову організацію онлайн-заявки обробляє кредитний робот. Система автоматизована, тому виключений людський фактор. Це дозволяє за пару хвилин бездоганно проаналізувати звернення, спираючись на певні критерії: кредитна історія, вік, рід діяльності та ін. Відзначаємо, що офіційно підтверджувати ніякі дані не потрібно, але і намагатися підробити їх теж не рекомендується, інакше виросте ризик отримати відмову.

Як оформити кредит по інтернету

Щоб скористатися послугою, потрібно виконати 5 простих дій:
 1. Зайти на сайт компанії «Є-гроші».
 2. Натиснути кнопку «Отримати кредит».
 3. Зареєструватися в системі.
 4. Вказати в особистому онлайн-кабінеті реквізити документів і банківської карти.
 5. Вибрати оптимальні умови кредитування і відправити заявку.

У компанії «Є-гроші» ви можете зайняти онлайн до 7000 грн при першому зверненні. Термін кредитування можна регулювати самостійно: від 1 до 30 днів.

Ніяких відсотків за користування першим мікропозик нові клієнти мікрофінансової організації не платять. Головне — дотримуватися умов кредитного договору і своєчасно повернути суму, якою скористалися.

Рішення за поданою заявкою приходить на email або вказаний при реєстрації номер телефону протягом 10-15 хвилин після подачі. Фінанси надійдуть на рахунок автоматично відразу ж після схвалення заяви.
онлайн кредит

Промокод на кредит в МФО

При першому зверненні в мікрофінансову організацію вам не знадобляться ніякі знижки і акції. В «Є-гроші» нові клієнти можуть оформити перший мікрокредит під 0%. Безвідсоткову позику доступний максимум на місяць з погашенням будь-яким зручним способом: банківський переказ, платіжні сервіси і т.д.

На повторні звернення до МФО ви можете використовувати промокод, що дає знижку 30%. Для його активації, подаючи заявку на онлайн-кредитування, впишіть вміст лапок «newchat30». Якщо цей промокод виявиться неактуальний, тоді можете перейти в розділ «Акції» на сайті, щоб дізнатися, які вигідні пропозиції діють зараз.

Ще один лайфхак для отримання актуального промокодом:
 1. Відкрийте онлайн-чат на сайті.
 2. Задайте будь-яке питання менеджеру техпідтримки.
 3. Отримайте відповідь, подякуйте, поставте лайк і завершити розмову.
 4. Автоматично внизу онлайн-чату з'явиться актуальний промокод.
Щоб прямо зараз оформити онлайн-кредит від «Є-гроші», перейдіть на сайт компанії. Далі залишиться просто слідувати наведеної вище інструкції.
Аватар nomid Дмитрий Вовчок / nomid
Главред GolosInfo
18.11.2020 11:34 180 0
Комментарии: 0
Оставляя комментарий на нашем сайте, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Пользователи, которые систематически нарушают правила, а также размещают спам — будут заблокированы!
avatar
 • Код: