Протезування нігтів на ногах: консультація подолога

06.09.2022 в 18:29
341
Протезування нігтів на ногах: консультація подолога
Ілюстрація / Світлина: з відритих джерел
Процедура протезування нігтя представляє з себе процес укріплення або повної заміни нігтя штучним матеріалом.

Проблеми з нігтями можуть з’явитися у людини будь-якої стати, віку, не залежно від соціального статусу. Це може бути пов’язано з такими негативними факторами як грибкова інфекція, носіння тісного та неякісного взуття, деформація нігтів у наслідок гормональних перепадів та інше. Але важливо своєчасно звернутися до лікаря-подолога, щоб повернути нігтям здоров’я та естетичний вигляд.

У деяких випадках потрібно вдатися до радикальної процедури – протезування нігтів. Показаннями до такого лікування є проблеми, котрі привели до повної втрати або втрати більшої частини нігтя. А саме:

  • травмування нігтя;
  • наявність грибкової інфекції;
  • результат піднігтьової мозолі та ін.

У таких випадках нігтьова пластина відсутня або виглядає погано, ні про який здоровий вигляд не може бути й мови. Відновити красу нігтя допоможе протезування.

Процедура протезування нігтя являє собою процес укріплення або заміни нігтя штучним матеріалом. Для цього використовують спеціальний пластичний матеріал штучного походження. Він небезпечний для організму, досить гнучкий і тому не призводить до травм нігтьового ложе під час навантажень.

Процедуру проводить лише кваліфікований лікар-подолог, який має досвід роботи та пройшов спеціальне навчання. До того ж протезування – це завжди індивідуальний підхід до клієнта.

Радикальний метод протезування має багато переваг. Так, він дозволяє позбутися неприємних відчуттів, пов’язаних з проблемами на ногах:

  • при вростанні нігтів;
  • при наявності тріщин на нігтях;
  • при травмуванні та відшаруванні;
  • при деформації нігтів, їх скручуванні через м’якість та ін.

Звертаючись до професійного подолога ви можете бути впевнені у вирішенні делікатних та неприємних проблем, пов’язаних із нігтями. На прийомі у спеціаліста буде проведена діагностика проблеми та надасться план лікування.

протезування нігтів

Лікар поверне нігтях здоровий вигляд завдяки протезуванню нетоксичними матеріалами європейського виробництва. Новий ніготь буде виглядати як справжній, та ви його будете відчувати як власний. Після процедури ви отримаєте новий ніготь, добре закріплений у нігтьовому ложі, який буде радувати охайністю та естетичністю.

 Звернення до лікаря-подолога дозволить швидко вирішити всі питання за проблемними нігтями та повернути здоровий та привабливий вигляд своїм ступням.

Интересные новости всегда под рукой в нашем Telegram-канале
Аватар nomid Дмитрий Вовчок / nomid
Главред GolosInfo
06.09.2022 18:29 341
0.0
Комментарии: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.