19:33, Среда, 27.10.2021

У Київській області відбудуться великі змагання з кінного спорту

22.09.2021 в 14:18
252
У Київській області відбудуться великі змагання з кінного спорту
Ілюстрація / Світлина: з відкритих джерел

Унікальна подія «Butenko Stable PEL Show» відбудеться у Київській області 25-26 вересня.

«Butenko Stable PEL Show» – це велике спортивне свято, яке проводиться заради популяризації кінного спорту України.

Свою майстерність з конкуру продемонструє більше 200 професійних вершників. Конкур -  найбільш динамічний і видовищний вид кінного спорту, який входить у програму Олімпійських ігор. Висота перешкод складає від 80 до 140 см.

Захід відвідає близько 1000 поважних  гостей, серед яких - відомі політики, бізнесмени, культурні діячі, зірки шоу-бізнесу. Також у турнірі візьмуть участь рекламні партнери, представники преміум-сегменту.

На гостей заходу  чекає захоплива та різноманітна show-програма:
  • жива музика;
  • дитяча розважально-анімаційна програма;
  • вікторини та розіграші від партнерів заходу;
  • тест-драйв від автомобільного партнера «Мерседес-Бенц»
Станьте свідками справжньої кінної феєрії! Чекаємо вас 25 та 26  вересня з 10 до 18 год.

Місце проведення: Заміський клуб верхової їзди «Конюшня Бутенко»,  вул. Комсомольська, 12-Б, с. Проців, Бориспільський р-н, Київська обл.

Дата: 25-26 вересня 2021 року.

Вхід: хороший настрій ☺

Контакти

Зоряна Бутенко, 097 848 10 50
zoryana.butenko@gmail.com

Довідка

«Конюшня Бутенко», розташована всього в 35 км від Києва і 25 км від аеропорту Бориспіль, відповідає найвищим світовим стандартам.

З 2008 року  клуб провів близько 100 турнірів  по конкуру та виїздці, як національного, так і міжнародного класу, серед яких: «Niko Cup», «Lexus Cup», Кубок посла Грузії з конкуру «Georgian Cup», «Top 10 Ukraine», «Кубок Президента Федерації кінного спорту України з конкуру та виїздки», «Butenko stable Moon Cup» та багато інших.

З 2009 року Клуб  зарекомендував себе як ініціатор та організатор серії дитячих турнірів «Butenko stable Christmas Cup», і щорічно проводить 3-4 турніри для дітей віком від 4-13 років з метою відродження та розвитку кінного спорту України на благо здоров'я нації.
Интересные новости всегда под рукой в нашем Telegram-канале
Аватар nomid Дмитрий Вовчок / nomid
Главред GolosInfo
22.09.2021 14:18 252 0
Комментарии: 0
Оставляя комментарий на нашем сайте, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Пользователи, которые систематически нарушают правила, а также размещают спам — будут заблокированы!
avatar
  • Код: