11:25, Четверг, 23.09.2021

What is Ukraine: блогер опублікував нове відео про Україну, яке захопило мережу

22.04.2021 в 20:11
295
What is Ukraine: блогер опублікував нове відео про Україну, яке захопило мережу
Фото: из открытых источников

У мережі постійно з'являються ролики про красу української природи. Зараз нею поширюється відео, в якому показані неймовірні кадри нашої країни.

Автором роботи "What is Ukraine?" є Назар Дорош, який вже не раз дивував користувачів Інтернету подібними відео. Проєкт "Ukraine is my Home" – теж його творіння.

На кадрах можна побачити різні міста та пам'ятки нашої країни. Зокрема, Карпати, скелі Довбуша, озеро Синевир, Київ. Слід зазначити, що якість картинки вражає.

Про Україну говорили різне і часто не про хороше, але це пережитки минулого. Ми повинні вчитись сіяти плоди добра у своїй свідомості й завжди прагнути до кращого, не забуваючи про проблеми, – йдеться у дописі до відео.

За словами Назара, робота ілюструє прагнення, талант людей та "розкриває мальовничість нашої землі".
Аватар Skibair Ирина Скиба / Skibair
Журналист GolosInfo
22.04.2021 20:11 295 0
Комментарии: 0
Оставляя комментарий на нашем сайте, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Пользователи, которые систематически нарушают правила, а также размещают спам — будут заблокированы!
avatar
  • Код: