BMW i4: чому варто обслуговувати в офіційного дилера

26.12.2023 в 12:03
502
BMW i4: чому варто обслуговувати в офіційного дилера
© BMW i4
Для підтримання оптимальної продуктивності BMW i4 і забезпечення безпеки важливо дотримуватися регулярних перевірок і технічного обслуговування.

BMW i4 — символ інновацій у світі електромобілів. Комбінуючи естетику, продуктивність і технології, цей автомобіль надає унікальний досвід володіння. Однак такий технологічний діамант потребує відповідного догляду, і в цьому ключі обслуговування в офіційного дилера стає важливим аспектом для збереження його видатних характеристик.

Переваги обслуговування в офіційного дилера:

  • Кваліфіковані фахівці. Офіційні дилери BMW забезпечують сервіс високого рівня. Їхній персонал проходить спеціальне навчання і має досвід роботи з технікою BMW, включно з електричними моделями.
  • Оригінальні запчастини. Використання оригінальних запчастин гарантує надійність і довговічність вашого BMW i4. Це особливо важливо для електромобілів, де кожна деталь впливає на ефективність системи.
  • Сучасне обладнання. Офіційні сервісні центри оснащені останніми технологіями та обладнанням, спеціально призначеними для обслуговування електромобілів, таких як BMW i4.
  • Гарантія якості. Обслуговування в офіційного дилера передбачає дотримання стандартів якості, встановлених виробником. Це гарантує, що кожен аспект технічного обслуговування відповідає високим стандартам BMW.

Регулярні перевірки та технічне обслуговування:

BMW i4

Для підтримання оптимальної продуктивності BMW i4 і забезпечення безпеки важливо дотримуватися регулярних перевірок і технічного обслуговування:

  1. Перевірка батареї. Регулярна перевірка стану батареї допомагає запобігти проблемам із зарядкою та максимізувати тривалість поїздок на одному заряді.
  2. Оновлення програмного забезпечення. Офіційні дилери надають доступ до останніх оновлень програмного забезпечення, що підвищує ефективність роботи електричних систем автомобіля.
  3. Перевірка гальмівної системи. Електромобілі, включаючи BMW i4, використовують регенеративну гальмівну систему. Регулярна перевірка забезпечує її правильну роботу.
  4. Заміна фільтрів і мастил. Регулярна заміна фільтрів і мастил підтримує чистоту та ефективність роботи всіх систем автомобіля.

Таблиця рекомендованого графіка технічного обслуговування:

Вид обслуговування

Інтервал

Перевірка батареї

Кожні 6 місяців

Оновлення програмного забезпечення

Щорічно

Перевірка гальмівної системи

Кожні 12 місяців

Заміна фільтрів і масел

Кожні 12 місяців або кожні 15 000 км пробігу

Обслуговування BMW i4 в офіційного дилера — це запорука довгої та бездоганної роботи вашого електромобіля. Довіртеся професіоналам, які знають ваш автомобіль найкраще!

 

Интересные новости всегда под рукой в нашем Telegram-канале
Аватар nomid Дмитрий Вовчок / nomid
Главред GolosInfo
26.12.2023 12:03 502
5.0 // 2
Комментарии: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.