Історія успіху Вікторії Галіцької, яка не залишить українців байдужими

14.06.2023 в 09:18
542
Історія успіху Вікторії Галіцької, яка не залишить українців байдужими
Вікторія Галіцька / Світлина: politeka.net
Вікторія впевнена, що українці зможуть подолати будь-які труднощі, і висловлює вдячність Україні за стимул до розвитку та прагнення до саморозвитку.

Вікторія Галіцька, успішна девелоперка, відома своїми будівельними проектами як в Україні, так і в Індонезії, також відзначається своєю активною участю у благодійній діяльності, зокрема, у підтримці дітей-сиріт в обох країнах. Засновниця компанії "Династія В.В." Вікторія Галіцька розповіла про українську спільноту на Балі, перспективи розвитку та проблеми, а також про свою роль у вирішенні цих питань.

Вона залишила Україну перед війною і вже протягом трьох років проживає в Індонезії, займаючись будівництвом на Балі та продовжуючи розвивати свої проєкти в Україні. Попри відсутність фізичної присутності, у неї залишилися тісні зв'язки з рідними, друзями та колегами в Україні. Вона добре усвідомлює важкість переживань людей всередині країни під час вторгнення, хоча сама не пережила це на місці. Також додає, що для кожного українця, незалежно від місця проживання, події того часу стали шоком і викликали великий страх.

Перші дні війни

Під час початку війни, Вікторія та її команда намагалися максимально допомогти тим, хто потребував допомоги. Вони організували контроль за тим, хто міг виїхати зі зони конфлікту та надавали житло та допомогу з пошуком притулку. Батьки Вікторії також відкрили свій великий будинок для всіх потребуючих. Поблизу дороги був організований штаб, де готували  їжу та годували тих, хто вирушав у напрямку Львова. У Вінниці Вікторія надала свої безплатні квартири для тимчасового проживання людям, які шукали притулок від війни. Вона відмічає, що не було страху, що ці незнайомі та налякані люди спричинять якусь шкоду, оскільки вона вважає, що робити добро - це не думати про наслідки.

Що стосується Індонезії, перевезення людей з України туди відбувалося пізніше, через два місяці після початку війни. Спільно зі своєю командою забезпечували оплату проїзду, житло та інші потреби переселенців. Вона також наймає багато українців на роботу та підтримує українську команду у своїй компанії.

Відвідуючи різні країни світу, Вікторія помічає присутність української діаспори скрізь. Навіть в Австралії, вона зустріла українку, яка туди втекла від війни. Вона відзначає, що українці добре адаптуються, є кваліфікованими та працездатними. У неї виникає впевненість, що українці зможуть досягти великих результатів навіть у таких країнах, як Америка.

Вікторія Галіцька

Чому не Америка?

Питаючи її  про вибір життя на Балі, вона пояснює, що це стало очевидним для неї під час однієї з відпусток. Вона відчула потенціал та перспективи розвитку на острові та прийняла рішення залишитись там. Це рішення здивувало багатьох, включаючи родину, друзів та оточення. Однак Вікторія не має жодних сумнівів у своєму виборі та прагне реалізувати свій потенціал як девелоперка на Балі.

Вікторія Галіцька, окрім своєї девелоперської діяльності, дуже занепокоєна проблемою дітей-сиріт як в Україні, так і в Індонезії. Вона відділяє значну частку свого часу та ресурсів, щоб допомагати цій вразливій групі.

В Україні, вона виявляє активну підтримку дитячих будинків та організацій, які опікуються дітьми-сиротами. Вона не лише надає фінансову допомогу, але й активно залучається до розробки та реалізації соціальних проектів. Наприклад, вона організовує святкові заходи до Дня захисту дітей, де організовує солодкий стіл для сиріт та їх вихователів. Це створює радісну та особливу атмосферу для дітей, які втратили свої рідні сім'ї через війну та інші складні обставини.

Крім того, Вікторія дбає про освіту сиріт. Вона активно співпрацює з університетами та надає стипендії для українських дітей, які втратили батьків на війні. Вона навіть пропонує можливість навчання в інших країнах, таких як Австралія, з метою допомоги дітям здобути вищу освіту та забезпечити їхнє майбутнє. Це включає оплату переїзду та початкових витрат. Вона особисто дбає про процес переїзду та забезпечує всебічну підтримку дітям під час адаптації до нового середовища.

Поважаючи важливість освіти та професійного розвитку, вона також організовує майстер-класи та тренінги для дітей-сиріт. Вона навчає їх практичним навичкам, які можуть стати основою для майбутньої успішної кар'єри, таким як навички у сфері кулінарії, соціальних медіа, фотографії тощо. Це допомагає дітям розвиватися, розкривати свій потенціал та навчитися незалежно заробляти.

У своїх благодійних проєктах вона завжди намагається знайти інноваційні та практичні рішення, які б допомогли дітям-сиротам у максимальній мірі. Її ціллю є не тільки надання допомоги на поточний момент, але й створення умов та можливостей для їхнього майбутнього успіху та щасливого життя.

Жінка вірить у майбутню відбудову України після закінчення війни. Вона продовжує інвестувати в нерухомість в Україні та підтримує команду, яка працює над проєктами в Буковелі. Вона впевнена, що українці зможуть подолати будь-які труднощі, і висловлює вдячність Україні за стимул до розвитку та прагнення до саморозвитку. Вона також активно займається благодійністю, зокрема допомагає сиротам та літнім людям у Вінниці.

Вікторія Галіцька

Вікторія Галіцька вірить у потенціал та майбутнє України, а також у силу українського народу. Вона гордиться своєю роллю у допомозі тим, хто потребує підтримки, і залишає відкритим свій Instagram для тих, хто хоче долучитись до благодійних ініціатив для дітей в Україні.

Интересные новости всегда под рукой в нашем Telegram-канале
Аватар nomid Дмитрий Вовчок / nomid
Главред GolosInfo
14.06.2023 09:18 542
0.0
Комментарии: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.