Як працюють рівні підтримки у трейдингу?

25.04.2024 в 20:22
653
Як працюють рівні підтримки у трейдингу?
Иллюстрация / Фото: из открытых источников
Використання психологічних та розрахункових рівнів підтримки дозволяє трейдерам більш точно аналізувати ринок та приймати обґрунтовані рішення.

У світі трейдингу існує безліч стратегій, що ґрунтуються на рівнях підтримки та опору. Ці рівні підтримки є важливими психологічними та ціновими точками, на які реагують трейдери по всьому світу.

Трендова стратегія із підтвердженням на рівнях

Ця стратегія передбачає торгівлю у напрямку поточного тренду з використанням рівнів підтримки та опору в якості точок входу в угоду. Трейдер шукає можливості для входу в ринок на рівнях підтримки у разі висхідного тренду та на рівнях опору у разі низхідного тренду. При цьому важливим є підтвердження сигналу іншими індикаторами або формаціями свічок.

Стратегія відскоку від рівня

У цій стратегії трейдери шукають момент, коли ціна досягає рівня підтримки чи опору та відскакує від нього. Такі моменти можуть бути використані для відкриття угод у напрямку руху ціни після відскоку. Важливо враховувати підтвердження сигналу від інших індикаторів та формацій свічок.

Стратегія пробою рівня

Ця стратегія передбачає торгівлю після пробою рівня підтримки чи опору. Коли ціна пробиває рівень, це може сигналізувати про сильний рух у напрямку пробою. Трейдери можуть укладати угоду після пробою з метою захоплення частини цього руху.

Стратегія відстеження розвороту тренду

У цій стратегії трейдери шукають рівні підтримки та опору, які можуть сигналізувати про можливий розворот поточного тренду. Досягши ціни таких рівнів, трейдери можуть входити до угоди з метою захоплення нового тренду. 

Ці стратегії є лише прикладами того, як рівні підтримки та опору можуть використовуватись у торгівлі на фінансових ринках. Важливо пам'ятати, що успішна торгівля вимагає не лише вміння визначати ці рівні, а й правильно управляти ризиками та мати стратегію управління капіталом.

Як працюють рівні підтримки у трейдингу?

Психологічні рівні

Психологічні рівні у трейдингу відіграють важливу роль, тому що відображають психологічний стан учасників ринку та їх схильність закривати угоди на "зручних" цифрах. Зазвичай такі рівні пов'язані з "круглими" значеннями цін, наприклад, рівні закриття лише на рівні 100, 200 тощо. Хоча психологічні рівні зазвичай менш значущі, ніж історичні, вони можуть посилити останні, якщо збігаються із ними.

Для розрахунку таких рівнів застосовуються різні алгоритми:

  • золотий переріз за послідовністю Фібоначчі;
  • точки розвороту за класичними чи модифікованими формулами;
  • рівні Мюррея, що ґрунтуються на співвідношеннях, запропонованих В. Д. Ганном.

Використання психологічних та розрахункових рівнів підтримки та опору, про які більше дізнатися можна за посиланням https://bikotrading.pro/rivni-pidtrumku-ta-oporu-u-treydingu, дозволяє трейдерам більш точно аналізувати ринок та приймати обґрунтовані рішення при торгівлі.

Интересные новости всегда под рукой в нашем Telegram-канале
Аватар Nikolis Николай Лисов / Nikolis
Журналист GolosInfo
25.04.2024 20:22 653
4.7 // 3
Комментарии: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.