Як українцям отримати офіційний сертифікат на знання польської мови?

15.02.2024 в 13:01
569
Як українцям отримати офіційний сертифікат на знання польської мови?
Ілюстрація / Світлина: з відритих джерел
Отримання офіційного сертифіката на знання польської мови важливо для українців, які планують навчатися або працювати в Польщі.

Отримання офіційного сертифіката на знання польської мови є важливим кроком для українців, які планують навчатися або працювати в Польщі. Такий сертифікат демонструє рівень володіння мовою і може бути необхідним для вступу до університетів чи отримання робочої візи. Українці мають можливість пройти офіційне тестування та отримати сертифікат. Проте багатьох цікавить, скільки коштує навчання у Польщі в академії ВСБ Меріто перед тим, як скористатися навчанням у цьому закладі.

Офіційне тестування

Один зі шляхів отримання офіційного сертифіката на знання польської мови — це скласти міжнародний екзамен на знання польської мови. Найпоширенішими міжнародними тестами є:

  • Сертифікаційні іспити з польської мови як іноземної — C1. Цей сертифікат підтверджує високий рівень володіння польською мовою, необхідний для вступу до польських університетів або отримання робочої візи.
  • Державний сертифікат про знання польської мови як іноземної — B1. Цей сертифікат засвідчує базовий рівень знання польської мови й може бути достатнім для отримання тимчасового проживання в Польщі або навчання в польських університетах.

Навчання у ВСБ Меріто

ВСБ Меріто

Ще одним способом отримання офіційного сертифіката на знання польської мови є навчання у ВСБ Меріто. Академія пропонує інтенсивні курси з вивчення польської мови, які підготовляють студентів до складання міжнародних екзаменів та отримання офіційного сертифіката.

Вартість навчання у ВСБ Меріто може змінюватися залежно від обраної програми та тривалості курсу.

Кроки для отримання сертифіката

  • Оберіть відповідний рівень тестування

Перший крок — обрати рівень тестування, який відповідає вашому поточному рівню знань польської мови та вашим майбутнім цілям. Наприклад, якщо ви плануєте вибрати університети в Польщі для українців, вам може знадобитися сертифікат C1. Для отримання тимчасового проживання або робочої візи може бути достатньо сертифіката B1.

  • Підготуйтесь до тестування

Другий крок — підготовка до тестування. Вивчення польської мови включає в себе читання, письмо, розмовну практику та розуміння аудіотекстів. Використовуйте різноманітні навчальні ресурси, такі як підручники, онлайн-курси, відео та аудіоуроки.

навчання в Польщі

  • Зареєструйтеся на тестування

Третій крок — реєстрація на міжнародний екзамен. Перевірте дати та місце проведення тестування та забезпечте своє місце заздалегідь, оскільки місця можуть бути обмеженими.

  • Пройдіть тестування й отримайте сертифікат

Четвертий крок — проходження тесту та отримання сертифіката. Після успішного складання тесту вам буде виписано офіційний сертифікат, який підтвердить ваш рівень знання польської мови.

Висновок

Отримання офіційного сертифіката на знання польської мови важливо для українців, які планують навчатися або працювати в Польщі. Вони можуть скористатися міжнародними тестами або навчанням у ВСБ Меріто в Польщі для підготовки до отримання сертифіката. Варто обрати той спосіб, який найбільш підходить вашим потребам та метам.

Интересные новости всегда под рукой в нашем Telegram-канале
Аватар nomid Дмитрий Вовчок / nomid
Главред GolosInfo
15.02.2024 13:01 569
5.0 // 1
Комментарии: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.