Коли варто приймати Метеоспазміл

08.04.2023 в 23:06
1644
Коли варто приймати Метеоспазміл
Иллюстрация / Фото: из открытых источников
Метеоспазміл може допомогти зменшити больові симптоми, поліпшуючи роботу кишківника та сприяючи зниженню болю та дискомфорту.

Метеоспазміл — ефективний препарат швидкої дії, що використовується для лікування симптомів судоми в кишківнику та розладів функції шлунково-кишкового тракту. Серед симптомів, які може лікувати метеоспазміл, відзначаються біль, дискомфорт, запаморочення та спазми в кишківнику. Але перед використанням варто знати коли доцільно приймати препарат та як він допомагає зменшити симптоми.

Коли варто приймати французьку продукцію

Метеоспазміл може бути корисним для лікування різних розладів шлунково-кишкового тракту, які супроводжуються спазмами та болем. До таких захворювань належать:

  1. Синдром подразненого кишківника.
  2. Диспепсія.
  3. Іригаційний синдром.

Метеоспазміл може допомогти зменшити больові симптоми, поліпшуючи роботу кишківника та сприяючи зниженню болю та дискомфорту.

Як діє та які складові має?

Препарат розслаблює м'язові тканини та зменшує спазми, що сприяє поліпшенню процесу травлення та зменшенню болю та дискомфорту.

Метеоспазміл має широкий спектр дії та є ефективним препаратом для лікування симптомів різних захворювань шлунково-кишкового тракту, адже до його складу входять альверин (усуває спазми, впливає на перистальтику кишечника та вісцеральну чутливість), симетикон (зменшує вздуття, нормалізує всмоктування газу через слизову оболонку кишки). Ще Метеоспазміл усуває метеоризм та налагоджує стул.

Як і будь-який медичний препарат, цей продукт має свої обмеження та певні протипоказання.

Протипоказання до прийому

Перш за все, перед призначенням препарату лікар має враховувати можливі алергічні реакції на діючу речовину мебеверину, яка є основним компонентом препарату. Також не рекомендується призначати метеоспазміл у наступних випадках:

  • вагітним та годуючим жінкам;
  • дітям до 10 років;
  • особам з низьким кров'яним тиском;
  • особам зі зниженою функцією печінки та нирок;
  • особам з атонією кишківника;
  • при наявності ознак ішемії кишківника.

Оскільки продукт може впливати на рівень артеріального тиску, необхідно звернути увагу на можливі побічні ефекти, такі як запаморочення та слабкість.

Коли варто приймати Метеоспазміл

Застосування та дозування

Метеоспазміл може бути призначений в різних формах: таблетки, капсули або розчин для ін'єкцій. Дозу препарату призначає лікар, враховуючи стан хворого та інші фактори. Зазвичай, прийом метеоспазмілу здійснюють за 20-30 хвилин до їжі, 2-3 рази на день. Препарат продовжує свою дію після прийому.


Перед застосуванням обов’язково проконсультуйтесь з лікарем та ознайомтесь з інструкцією.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!


Интересные новости всегда под рукой в нашем Telegram-канале
Аватар Nikolis Николай Лисов / Nikolis
Журналист GolosInfo
08.04.2023 23:06 1644
4.7 // 9
Комментарии: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.