Налагоджена доставка продуктів на дім та в офіс від Zakaz

09.06.2022 в 12:20
519
Налагоджена доставка продуктів на дім та в офіс від Zakaz
Ілюстрація / Світлина: з відкритих джерел
Якщо раніше все доводилося готувати самостійно або довго нести з супермаркету, то зараз придбати все можна онлайн з доставкою на дім чи в офіс.

У вас щільний графік на роботі і часом навіть не вистачає часу на буденні справи на кшталт походу до супермаркету? З такою проблемою все частіше стикаються жителі великих міст, таких як Київ. Навіть якщо відносної близькості є супермаркет, не завжди є бажання йти до нього. Сама дорога може займати час. А ще потрібно враховувати ходіння по магазину, перебування в черзі.

Ситуація ускладнюється, якщо ви проводите весь час в офісі. Довгий та насичений робочий день зводить до нуля бажання ходити магазинами. Але тепер є вихід з такої ситуації. Скористайтеся онлайн-шопінгом, адже він став реальністю завдяки інтернет-магазину Zakaz. У ньому ви зможете здійснити вибір та закупівлю у багатьох популярних супермаркетах. До таких можна віднести:

 • Ашан;
 • Восторг;
 • МегаМаркет;
 • Varus;
 • Таврія В;
 • Novus;
 • UltraMarket;
 • ЕкоМаркет.

Більше не буде потреби підлаштовуватися під графік роботи цих магазинів. Усього пара кліків, і сайт запущено. На ньому робити покупки легко будь-якої доби.

Серед головних переваг такого придбання продукції вирізняються:

 1. Доступні ціни. Більше того, на багато позицій з каталогу часто надаються знижки. Стежте за спеціальними пропозиціями на спеціальній сторінці веб-порталу.
 2. Можливість замовити все необхідне у будь-якій точці України. Ви більше не прив'язані до свого поточного положення. Сайт оптимізований і для мобільних версій. Завдяки цьому купити легко що завгодно через телефон.
 3. Можливість скористатися доставкою продукції на дім. Транспортування виконують досвідчені кур'єри. У вас не буде потреби перевозити важкі пакети самостійно.
 4. Можливість швидко орієнтуватись на сайті. Наприклад, для пошуку легко використовувати спеціальні фільтри. Усього пара кліків і ви можете встановити виробника, марку, сорт та інші критерії пошуку. Після цього система відобразить список доступних пропозицій.

Забудьте про походи в стаціонарні супермаркети, довгі черги. Усього пара кліків, та якісні, сертифіковані товари вже у вас. Їхнє придбання виявиться швидким та вигідним.

доставка продуктів від Zakaz.ua

Доставка в офіс – величезна перевага "Заказ"

Дедалі популярніші покупки в інтернет-магазині “Заказ” стають в офісних співробітників. У них періодично виникає потреба поповнити запаси чаю, солоних та солодких продуктів. Особливо вигідно все придбати, якщо ви плануєте корпоратив. Якщо раніше все доводилося готувати самостійно або довго нести з супермаркету, то зараз придбати все можна онлайн, причому з доставкою на дім.

Основними перевагами такої послуги традиційно вважаються:

 1. Доступна вартість послуг. Навіть якщо ваш офіс знаходиться на іншому кінці столиці України, транспортування обійдеться недорого.
 2. Швидкість. Посилку привезуть швидко, у заздалегідь обумовлені терміни.
 3. Безпека. Для перевезення використовують спеціальні ємності, що допомагають зберегти всі характеристики продуктів.

Тепер ви знаєте де купити всі потрібні товари та не переплачувати за них. Оскільки продаж триває цілодобово, оцінити переваги онлайн-шопінгу можна прямо зараз.

Джерело: https://zakaz.ua/uk/

Интересные новости всегда под рукой в нашем Telegram-канале
Аватар nomid Дмитрий Вовчок / nomid
Главред GolosInfo
09.06.2022 12:20 519
0.0
Сейчас читают
Новостей нет.
Комментарии: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.