Повний огляд планетарного міксера KitchenAid

30.04.2024 в 09:06
690
Повний огляд планетарного міксера KitchenAid
© KitchenAid
Огляд та поради щодо вибору планетарного міксера. Чому планетарний міксер Kitchenaid є вибором номер 1 серед професійних кухарів та кондитерів?

Планетарний міксер KitchenAid, безсумнівно, вважається символом функціональності та надійності у світі кулінарії. З винятковою репутацією та довговічністю, цей побутовий прилад перетворився на необхідний аксесуар для кожного професійного кухаря. Розгляньмо ключові аспекти, які має неперевершений планетарний міксер KitchenAid.

Де виготовляється техніка KitchenAid?

Техніка KitchenAid виготовляється в кількох країнах світу, включаючи США, Китай та Індію. Однак, важливо зазначити, що моделі, виготовлені в різних країнах, можуть мати різні стандарти якості та комплектації. Наприклад, виробництво в США часто асоціюється з вищими стандартами якості.

планетарний міксер KitchenAid

Яка якість планетарного міксера KitchenAid?

Якість планетарного міксера KitchenAid славиться своєю надійністю та довговічністю. Кожен міксер проходить строгі тести на фабриці, щоб гарантувати бездоганну роботу та високу продуктивність. Використання міцних матеріалів, таких як нержавіюча сталь та якісна пластмаса у корпусі, забезпечує довговічність приладу.

Планетарна дія змішування, що характеризується рухом змішувальної насадки від центру до країв чаші, забезпечує рівномірне змішування і кращий результат. Крім того, багатофункціональні насадки та можливість підключення додаткових аксесуарів роблять цей міксер універсальним інструментом у кулінарному мистецтві.

Основні характеристики планетарного міксера KitchenAid

Параметр

Значення

Максимальна швидкість міксера (об./хв.)

220

Об'єм чаші (л.)

4,7

Матеріал чаші

метал

Висота (мм)

360

Висота з піднятим моторним блоком (мм)

450

Ширина (мм)

240

Глибина (мм)

370

Вага (кг)

12

Комплектація

основна чаша, гак для тіста, лопатка для змішування, вінчик для збивання, лопатка для збивання.

планетарний міксер KitchenAid

Де можна купити планетарний міксер KitchenAid?

Чи шукаєте ви планетарний міксер цієї конкретної марки? В такому разі, вам пощастило, оскільки ми маємо відповідь на ваш запит. Офіційний представник продукції KitchenAid в Україні — магазин https://kitchenaid-shop.com.ua/. Тут ви можете отримати консультацію, переглянути товари та обрати оптимальний варіант для себе з гарантією.

Придбавши товар у цьому магазині, ви можете бути впевнені в його оригінальності. Крім того, магазин надає широкий асортимент аксесуарів та додаткового обладнання, що допоможе вам максимально розкрити потенціал вашого міксера KitchenAid. А фахівці завжди готові надати вам не лише товар, але і професійні поради щодо його використання та догляду. Обирайте надійність та якість разом з KitchenAid-shop.com.ua.

Интересные новости всегда под рукой в нашем Telegram-канале
Аватар nomid Дмитрий Вовчок / nomid
Главред GolosInfo
30.04.2024 09:06 690
5.0 // 2
Комментарии: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.