Коли варто приймати Прокто-Глівенол

08.04.2023 в 23:10
858
Коли варто приймати Прокто-Глівенол
Иллюстрация / Фото: из открытых источников
Ліки можна призначати в комплексі з іншими препаратами та процедурами, які сприяють відновленню здоров'я.

Прокто-Глівенол — це ліки, що використовуються для лікування захворювань прямої кишки. Препарат, про який можна дізнатися більше на https://procto-glyvenol.com.ua/, включає лідокаїн, який є місцевим анестетиком, та флуоксетин, який є протизапальним і знеболювальним засобом.

Коли його варто приймати

Зазвичай Прокто-Глівенол призначають для лікування таких захворювань, як:

  • гемороїди;
  • тріщини ануса;
  • проктит;
  • анальний свербіж.

Ліки можна призначати в комплексі з іншими препаратами та процедурами, які сприяють відновленню здоров'я.

Форма випуску

Прокто-Глівенол має форму мазі або свічок, які вводяться в пряму кишку. Зазвичай свічки призначають для лікування внутрішніх захворювань, таких як гемороїди або проктит, тоді як мазь можна використовувати для лікування зовнішніх захворювань, таких як тріщини ануса або анальний свербіж.

Свічки легко використовувати, не потрібно зберігати у холодильнику, вони надійні запаковані, тому їх можна взяти з собою. Мазь має зручний аплікатор, дає пом'якшувальний ефект, її вистачає на 30 використань.

Препарати мають доступну вартість, а значить вони доступні всім.

Курс лікування та дозування

Зазвичай дозу лікування і тривалість курсу призначає лікар, оскільки ці параметри залежать від типу захворювання, ступеня його тяжкості та індивідуальних особливостей пацієнта. Як правило, мазь і свічки Прокто-Глівенол призначають 1-2 рази на день. Курс лікування може тривати від 7 до 14 днів.

Коли варто приймати Прокто-Глівенол

Побічні ефекти

Прокто-Глівенол є безпечним для застосування, але як і будь-які ліки, він може мати певні побічні ефекти. Одним з таких ефектів може бути алергічна реакція на один з компонентів лікарського засобу, що викликає покраснення шкіри, свербіж та набряк. Інші побічні ефекти можуть включати дискомфорт під час введення свічки або мазі, сухість шкіри та печіння в анальній зоні. Якщо пацієнт відчуває якийсь з цих побічних ефектів, то йому необхідно повідомити лікаря.

Призначення

Прокто-Глівенолу варто розглянути для тих, хто має симптоми, пов'язані з захворюваннями прямої кишки та анальної зони. Ліки допомагають зменшити біль та запалення в цій зоні, а також знизити свербіж та набряк. Важливо пам'ятати, що лікування повинно бути призначене лікарем і дотримуватися дозування і тривалості курсу. Крім того, пацієнти повинні бути обережними при застосуванні лікарського засобу і повідомляти лікаря про будь-які побічні ефекти, які вони відчувають.


Перед застосуванням обов’язково проконсультуйтесь з лікарем та ознайомтесь з інструкцією.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!


Интересные новости всегда под рукой в нашем Telegram-канале
Аватар Nikolis Николай Лисов / Nikolis
Журналист GolosInfo
08.04.2023 23:10 858
5.0 // 2
Комментарии: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.